Easy Context Menu (Tr:Kolay İçerik Menüsü) Hakkında Bir Kaç Kelam

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.

Easy Context Menu Yazılımını Derecelendiriniz.?

1 Yıldız (100 üzerinden 20)
0
Oy yok
2 Yıldız (100/ 40)
0
Oy yok
3 Yıldız (100/ 60)
0
Oy yok
4 Yıldız (100/ 80)
2
33%
5 Yıldız (100/100)
4
67%

Toplam oy: 6

Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Easy Context Menu (Tr:Kolay İçerik Menüsü) Hakkında Bir Kaç Kelam

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Kolay İçerik Menüsü

Adından da anlaşılacağı gibi, Kolay İçerik Menüsü İçerik Menüsünü yönetmeyi çok kolaylaştırır. Taşınabilir uygulama ayrıca menünüze ek işlevler, komutlar ve ince ayarlar eklemenizi sağlar.

İçerik Menünüzü temizlemek için başlatıldıktan sonra, üst menüdeki ‘Dosya’ -> ‘ContextMenu Temizleyici’ seçeneğini tıklayın. Ardından, tüm girişlerin ayrıntılı bir listesini göreceksiniz. Buradan, GUI'nin sol tarafındaki uygun düğmeyi kullanarak herhangi bir öğenin Kayıt Defteri Anahtarını etkinleştirebilir, devre dışı bırakabilir, silebilir ve atlayabilirsiniz.

Resim

Bir menü öğesini yalnızca etkinleştirmek, devre dışı bırakmak veya kaldırmak yerine, kullanıcılar kolayca uygulayabileceğiniz çeşitli benzersiz ayarlamalar, işlevler ve komutlar ile tanıştırılır. Ana pencerede, çeşitli kategorilerde listelenen tüm komutların ve ince ayarların tam bir listesini göreceksiniz.

Resim

İçerik menünüze eklemek için bir özelliği etkinleştirmek, bir onay kutusunu tıklamak kadar kolaydır. Kullanıcılar, geçici dosyaları silme, Windows Gezgini'ni yeniden başlatma, Belleği Azaltma, Denetim Masası, çeşitli Kapatma işlevleri, birden çok Sistem Araçlarına hızlı erişim, Yönetici özellikleri ve daha fazlası gibi işlevler / özellikler ekleyebilir.

İçerik Menünüzü bir uzman gibi özelleştirmek istiyorsanız, bu yazılım kitaplığınıza eklemek için sahip olmanız gereken bir uygulamadır.

İndirme: https://www.sordum.org/7615/easy-context-menu-v1-6/

İçerik Menünüzü kontrol etmek için ücretsiz programlardan birini (veya tümünü) indirin. Uzman teknoloji becerileri gerekli değildir.

TRWE_2012
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Re: Easy Context Menu (Tr:Kolay İçerik Menüsü) Hakkında Bir Kaç Kelam

Mesaj gönderen velociraptor »

Bu yazılımı da Microsoftun BUG ları sebebi ile güncelleyemedik gitti , kısmet
Kullanıcı avatarı
AgaBey123
Kilobyte2
Kilobyte2

Mesaj gönderen AgaBey123 »

velociraptor yazdı: 17 Tem 2019, 11:38 Bu yazılımı da Microsoftun BUG ları sebebi ile güncelleyemedik gitti , kısmet
Evet hocam. Windows 7'de tüm diskin sahipliğini alıyorum bu program ile. Bir sorun çıkmıyor. Ama Windows 10'da aynı işlemi denediğimde sistem bozuluyor. Windows 10'u bir türlü rayına oturtamadılar.

Geçen gün bir yanlış yaptım. Diskimde yüklü olan Windows 10 LTSC(aralarında en kararlı olan sürüm) 'yi sildim ve onun yerine en son çıkan Windows 10 Home final sürümünü yükledim. Ekran kartı driverını güncelleyemedim gitti. Bunun için forumda bir konu açmayı düşünüyorum. Ya da diskimde önceden aldığım Windows 10 LTSC backupını geri yüklerim. :)
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4602 kez

Mesaj gönderen velociraptor »

Keşke windows 10 LTSC deyken sürücülerini parmak belleğe yedekleseydin ama sorun çıkacağını bilemezdin istersen birde aşağıdaki ile sildikten sonra dene
https://www.sordum.net/52506/sorunlu-gr ... aldirilir/