1 programla birden fazla işlem halletmek?

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: 1 programla birden fazla işlem halletmek?

Mesaj gönderen shampuan »

@velociraptor, yorumun için teşekkürler. Son paragraftakilerin hemen hemen aynısını bana yazılım sökmekten hoşlanan bir arkadaşım da söyledi. Hatta yıllardır kullandığımız 7zip yazılımında dahi trojen tesbit ettiğini söyüyor.

@trwe, ben de yazılım koleksiyoncusuyum. Artık yeni sürümleri indirmez oldum. Gerçi söylememe gerek yok ama, oldapps.com, oldversion.com gibi sitelerden istediğiniz her yazılımın eski sürümlerini bulabiliyorsunuz. bunlardan oldapps son zamanlarda sıkıntılı: indirilmiyor. Olsun elimde dev arşiv var. youtube kanalımda elimdeki programları sohbet havasında anlatıyorum:
https://www.youtube.com/watch?v=dfnCP7j ... nnel=shampuan
burası benim şahsi kanalım. Verdiğim link ise oynatma listesi linkidir. İlk bir iki video çok sıkabilir. Programları konularına göre ayırıp her videoda bir seriyi anlattım.
Aynen ben de face'dir bilmemneydir kapattım. Enayi değilim.

@cankusa, ne kadarı doğru bilmiyorum, tor'un finansal desteğini bir amerikan güvenlik kuruluşunun sağladığını okudum. Yani "güvenli" tarayıcıyı yaptıranlar, bizzat bizi takip etmek isteyenler. Ben buna sadece gülerim. "Gülerim"in önüne absürt bir kelime koymak isterdim ama ortalık yerde olmaz :)
Kullanıcı avatarı
TRWE_2012
Exabyte1
Exabyte1
Teşekkür etti: 889 kez

Re: 1 programla birden fazla işlem halletmek?

Mesaj gönderen TRWE_2012 »

Bana göre TOR uygun olanı en azından Türkiyedeki sitelere arka kapıdan girmek ideal bir uygulama