Türkiye'den giriş yasaklanmış

Sordum.com tarafindan kodlanmış Programlar hakkinda bilgi paylasim alanidir.
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

Türkiye'den giriş yasaklanmış

Mesaj gönderen turkaziza »

.
En son turkaziza tarafından 28 May 2011, 03:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4951 kez

Re: Türkiye'den giriş yasaklanmış

Mesaj gönderen velociraptor »

nereye giris yasaklanmis anlamadim
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

.
En son turkaziza tarafından 28 May 2011, 03:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

85. ile baslayan ipleri komple yasakladim anasayfadan bot ile icerik caliniyor , mesela bir ip anasyfadan 500 Mb indirmis bir digeri 300 Mb , YUH , eger calinma devame derse Tükiyeden erisimi komple durduracagim , isterse Türkiyeden hickimse girmesin , bu sitenin ziyaretcilerinin %40 i yabanci ülkelerden onlarla idare ederim
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

velociraptor yazdı:85. ile baslayan ipleri komple yasakladim anasayfadan bot ile icerik caliniyor , mesela bir ip anasyfadan 500 Mb indirmis bir digeri 300 Mb , YUH , eger calinma devame derse Tükiyeden erisimi komple durduracagim , isterse Türkiyeden hickimse girmesin , bu sitenin ziyaretcilerinin %40 i yabanci ülkelerden onlarla idare ederim
sayfalarınızda punta punta yasaklara karşıyız diyorsunuz ama aynı şeyi kendiniz uygularsanız kendinizle çelişkiye düşmüş olursunuz.bunu yapan yasaklasanız dahi(işi bilmese çalamaz) bi yöntemle yine giriş yapar ve yine yapacağını yapar. siz sadece olayla alakası olmayan kişilere ceza vermiş olursunuz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

YANLIS , bizler yasaklara karsiyiz ,ama ayni zamanda emek hirsizliklarina da karsiyiz ,adam degisken ip kullaniyor , tekil yasaklama ise yaramiyor , israrla bekledim vazgecmedi , bana baska secenek birakmadi , bizde herkes artniyetli , adama forumda yardimci oluyorsun gelip bilgilerini botla caliyor sonucta domaini de hostu da ucup gidiyor , Türkiyede yasayan hayatinda gercek adalet nedir görmemis oldugundan bu tarz dar kafali sözde hirsiz bozuntulari yaparim olur saniyorlar duga etsinler TR deler baska biryerde cok daha agir cezalar ile karsilasirlar (host ve domainlerinin ucmasi en hafif ceza)
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

kimsenin avukatı değilim farkındaysanız forumda bilmediğim konularda bile sırf arkadaşlara yardımcı olayım diye sağdan soldan bilgi toparlayıp çözüm üretmeye çalıştım hep zaten bi çıkarımda yok ve yine aynı nedenle başkalarının mağdur olmaması için ben şu konuda ısrarcıyım bunu yapan yasaklasanız dahi(işi bilmese çalamaz) bi yöntemle yine giriş yapar ve yine yapacağını yapar. siz sadece konuyla alakası olmayanları engellemiş olursunuz.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

yapan yapsin , bakalim cezasini en son olarak kim cekecek beraberce görecegiz , bu millet tepkisiz kaldigi sürece hertürlü hirsizliga ortak demektir.
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

çözüm dediğiniz yolsa sonuna kadar destekliyorum. ama sonuç vermeyecekse ve başkalarına zararı dokunacaksa? Ben bu forumu seviyorum ve çözüm üretmeye çalışan tüm arkadaşları takdir ediyorum yoksa işim olmaz ve bu kadar ısrarcı olmazdım. bir pire için yorgan yanmasın istiyorum. neyse konuyu sakız gibi uzatmak istemem benim diyeceklerim bu kadar. forumda karar vermeye yetkili değilim takdir sizlerin...
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Tüm 88.iplerine aralik bani atilmistir.
yankı
Bit
Bit

Mesaj gönderen yankı »

turkaziza yazdı:başkalarına zararı dokunacaksa?
Bu forumu takip eden kullanıcı siteye erişmek için gerekli internet bilgisini kazanmıştır. Velociraptor kendi emeğini savunacak tabiki sonuna kadar. Kişisel emek verilerek kazanılan her şeyin kullanım hakkı tamamen o kişiye aittir. Buna yasak ya da sansür denilmez.
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

yankı yazdı:
turkaziza yazdı:başkalarına zararı dokunacaksa?
Bu forumu takip eden kullanıcı siteye erişmek için gerekli internet bilgisini kazanmıştır. Velociraptor kendi emeğini savunacak tabiki sonuna kadar. Kişisel emek verilerek kazanılan her şeyin kullanım hakkı tamamen o kişiye aittir. Buna yasak ya da sansür denilmez.
turkaziza yazdı:çözüm dediğiniz yolsa sonuna kadar destekliyorum. ama sonuç vermeyecekse ve başkalarına zararı dokunacaksa? Ben bu forumu seviyorum ve çözüm üretmeye çalışan tüm arkadaşları takdir ediyorum yoksa işim olmaz ve bu kadar ısrarcı olmazdım. bir pire için yorgan yanmasın istiyorum. neyse konuyu sakız gibi uzatmak istemem benim diyeceklerim bu kadar. forumda karar vermeye yetkili değilim takdir sizlerin...
demişim işinize gelen yeri kesip almışsınız. tabiki hakkını savunacak ve bu konuda desteklediğimi zaten yazımda belirtmişim ama konuyla alakası olmayanlar üzerinden değil, ben bunu kastediyorum siz farklı algılıyorsunuz ve bir Türk editör diyorki bende Türkiye'den girişi yasaklıyorum. yani kendi milletine birkaç kendini bilmez yüzünden ambargo koyuyor. Kusura bakmayın bunu tasvip edecek değilim ve yine söylüyorum bu konuda elimden geleni yaparım çünki bu site benim için farklı ve değer veriyorum dost acı söyler yanlış gördüğüm şeyi söylemek benim görevim.
isimsizkullan
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen isimsizkullan »

katılıyorum turkaziza, çalan yine çalar hiçbir faydası yok bu işin.

sözüm meclisten dışarı emekten bu kadar bahsediyorsanız forumda cirit atan ilaçlı programlar niye?
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Anasayfada hicbir ilaçli program ve/veya illegal icerik yoktur , forumun domaini banli olsa anlarim , burada ben tertemiz bir anasayfadan bahsediyorum , forumdan bilgi caliniyor diye yillardir sitem ettigimi hatirlamam , yani elma armut meselesin lütfen karistirmayalim
Kullanıcı avatarı
turkaziza
Byte2
Byte2

velociraptor yazdı:Anasayfada hicbir ilaçli program ve/veya illegal icerik yoktur , forumun nicki banli olsa anlarim , burada ben tertemiz bir anasayfadan bahsediyorum , forumdan bilgi caliniyor diye yillardir sitem ettigimi hatirlamam , yani elma armut meselesin lütfen karistirmayalim
benim bahsettiğim konuya değinmemişsiniz. art niyet aramıyoruz biz burada ben forumu beğendiğimi ve birilerinin yüzünden foruma girişimin(benim gibilerinde) engellenmesinden(veya dolaylı yollardan girebilmeye zorlanmaktan) bahsediyorum iş nereye döndü yahu