Hileli apk oyunlarda güncelleme hatası

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
hakan akarsu
Bit
Bit

Hileli apk oyunlarda güncelleme hatası

Mesaj gönderen hakan akarsu »

Hileli apk oyunlarda güncelleme istiyor, yapınca orjinal oyun yükleniyor hilesi gidiyor.Güncellemeyi nasıl iptal edebiliriz?Google store da güncellemeyi iptal edince işe yaramıyor
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

Re: Hileli apk oyunlarda güncelleme hatası

Mesaj gönderen trwe »

hakan akarsu yazdı: 14 Oca 2019, 01:05 Hileli apk oyunlarda güncelleme istiyor, yapınca orjinal oyun yükleniyor hilesi gidiyor.Güncellemeyi nasıl iptal edebiliriz?Google store da güncellemeyi iptal edince işe yaramıyor
Oyunu indirip kurduktan sonra net bağlantısını kes sonra oyunun ayarlarından güncelleme ayarlarını devredışı bırak.....Sonra bir temizlik yazılımı ile android sistemi temizle.Sonra android sistemi yeniden başlat.Artık bu sorunla karşılaşmayacaktır.
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.
Ouzhan66
Bit
Bit

Mesaj gönderen Ouzhan66 »

Hocam dediğinizi anlamadım oyunun ayarlarını nereden açacağım play storeden mi biraz daha açıklayıcı olabilir misiniz
Kullanıcı avatarı
shampuan
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen shampuan »

Birçok oyunun ayarlar kısmı vardır. Güncelleme almaması için oyunun güncellemelerini kapat deniyor. Ama bu yöntemin işe yarayacağından kuşkuluyum. Bahsedilen sorun android güncellemesi ile ortaya çıkıyor. Androidin güncellemesini durdurmanın da bir yolu yok diye biliyorum. Android ayarlarından sadece wi-fi ağına bağlandığında güncelleme al diyerek telefonun kendi internetini kullanırsanız birşey olmaz. Ama bir kafeteryada bir pastanede ya da evde internete wi-fiden bağlanırsanız size sormadan güncellenir.
Eğer su akmıyorsa musluğu suçlamayı bırak; belki sular kesiktir.
Seni bildiğin şeyler zeki yapabilir ama, bilmediğin şeyler aptal yapmaz.
Suyu akmasa da, belki musluk senden daha akıllıdır.
Ouzhan66
Bit
Bit

Kardeşim nasıl yapacağız ya bu işi beceremedim bir türlü kaç yere baktım bişi bulamadım bu sorunu yaşayan tek ben olamam heralde
Kullanıcı avatarı
shampuan
Gigabyte4
Gigabyte4

Mesaj gönderen shampuan »

Merhaba
siz gidip gelene kadar sürede yeni üyeler kazandık, umarım aralarında bilen vardır ben maalesef androidden pek anlamıyorum.
Eğer su akmıyorsa musluğu suçlamayı bırak; belki sular kesiktir.
Seni bildiğin şeyler zeki yapabilir ama, bilmediğin şeyler aptal yapmaz.
Suyu akmasa da, belki musluk senden daha akıllıdır.
Kullanıcı avatarı
trasmus
Megabyte2
Megabyte2

Mesaj gönderen trasmus »

Play Store uygulamasının ayarlarında "Uygulamaları Otomatik Olarak Güncelleme" seçeneğinin içerisinde kapatabileceğin seçenek var. Eğer güncellemeleri kapatırsan kendin Play Store içinden uygulamaları seçip güncelleyebilirsin. Oyunların veya ugulamaların online bir sisteme bağlantı yapıyorlarsa uygulamaların sahipleri güncellemeleri yükleyene kadar senin uygulamayı kullanmanı engelleyebilirler..
Ouzhan66
Bit
Bit

Dostum mesele otomatik güncellemesi değil ben mod APK yüklüyorum girmek istiyorum uygulamayı açıyorum guncelleme var diye beni Google stroreye atıyor uygulamayi açmıyor ama ben hilelisini kullanmak istiyorum ve bir türlü çözemedim bu olayı
Ouzhan66
Bit
Bit

Dostum mesele otomatik güncellemesi değil ben mod APK yüklüyorum girmek istiyorum uygulamayı açıyorum guncelleme var diye beni Google stroreye atıyor uygulamayi açmıyor ama ben hilelisini kullanmak istiyorum ve bir türlü çözemedim bu olayı
Ouzhan66
Bit
Bit

Plays Storenin otomatik güncellemesi de kapalı üstelik
Kullanıcı avatarı
esatiz
Kilobyte4
Kilobyte4

Mesaj gönderen esatiz »

Ouzhan66 yazdı: 26 Şub 2021, 18:18 Dostum mesele otomatik güncellemesi değil ben mod APK yüklüyorum girmek istiyorum uygulamayı açıyorum guncelleme var diye beni Google stroreye atıyor uygulamayi açmıyor ama ben hilelisini kullanmak istiyorum ve bir türlü çözemedim bu olayı
Çözebileceğiniz bir şey değil en azından ben öyle biliyorum

APK nızı Google Play kendisi yüklemediği için sadece "Bu uygulama sizde yüklü" gibi bir şey söyleyecektir. Modifiye edilmiş bir apk yı google play ben sizin yerinize güncellerim modifiyeyi de eklerim demeyecektir.
Unutmayalım ki: Tüm bilgisayarlar aynı hızda bekler!