Appgallery bir çok hediye kuponu veriyormuş

Cep telefonlarıyla ilgili bilgi paylaşım alanıdır
Kullanıcı avatarı
orhankendi
Byte1
Byte1

Appgallery bir çok hediye kuponu veriyormuş

Mesaj gönderen orhankendi »

geçen verilenlere bir baktım arkadaşımla baya baya bana lazım olan bir sürü hediye var interneti bol bir şekilde veriyorlar her türlü kazanıyorsun bununla da kalmamış matebook gibi hediyelerde veriliyor bunlardan birini kazanmak istiyen olursa bir baksın bence kazanmak için de sadece uygulama indirmek yeterli https://tinyurl.com/y3mmzrq2
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Re: Appgallery bir çok hediye kuponu veriyormuş

Mesaj gönderen shampuan »

"UBlock aşağıdaki sayfanın yüklenmesini engelledi. İzin ver/verme."

Sayfa güvenilir olabilir ama UBlock bu kadar agresif davranıyorsa temkinli yaklaşmak zorundayım.

Öte taraftan "Appgallery" terimi geçtiğinden Apple firması ile ilgili olduğunu anladım; yanlışım varsa düzeltin.

Apple bugün bana telefon etse, "sana bedavadan macbook hediye ediyoruz aha da kapın çalıyor aç, imzasız nesiz bilgisayarını al" dese, o bilgisayarı alır, direk satar, parasını da çatır çatır yerim. Amma hayır kuruluşuna bağışlarım, amma yardıma ihtiyacı olana veririm, amma kendime harcarım. Ama satar yerim yani.

Neden?

Apple kadar duyduğum zaman tüylerimi diken diken eden bir firma yoktur.

Lütfen yanlış anlamayın. Kullanan kullansın ben kullananı eleştirmiyorum. Çeşitli sebeplerden ifrit oluyorum adamlara bu benim şahsi görüşüm.