Evlatlarımızın "Dünya Çocuk Günü" Kutlu Olsun

Forumla ilgili güncel duyuru ve uyarıları burada bulabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

Evlatlarımızın "Dünya Çocuk Günü" Kutlu Olsun

Mesaj gönderen trwe »

Resim

Onlarsız hayat, havası ve güneşi olmayan karanlık bir sahra çölüne benzer...... (TRWE_2012)

Çocuğun/Çocukluğun, Dili,Irkı olmaz. (TRWE_2012)

Çocukların /Çocukluğun Ortak Evrensel Sembolü, Dünyaları ve masumlukları'dır (TRWE_2012)

Çocuksuz bir evlilik, meyvesi olmayan çorak bir ağaca benzer.... (TRWE_2012)

Veziceler bana aittir.

TRWE_2012
Çocukları Çok Seven,çocukluğunu hiçbir zaman kaybetmemiş biri....!
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.
Kullanıcı avatarı
cankusa
Gigabyte1
Gigabyte1

Re: Evlatlarımızın "Dünya Çocuk Günü" Kutlu Olsun

Mesaj gönderen cankusa »

Kendi çocuklarımın hayatına bakıyorum da evlendiler çocukları oldu şimdi torunlarımı seviyorum dün bana telefon ediyor dede biliyormusun bugün bizim günümüz gelde beraber zıpzıp parka gidelim diyor canım benim.Hayıtın güzelligi neşesi birtanem.
Kullanıcı avatarı
trwe
Petabyte3
Petabyte3

Mesaj gönderen trwe »

cankusa yazdı: 20 Kas 2019, 23:03 Kendi çocuklarımın hayatına bakıyorum da evlendiler çocukları oldu şimdi torunlarımı seviyorum dün bana telefon ediyor dede biliyormusun bugün bizim günümüz gelde beraber zıpzıp parka gidelim diyor canım benim.Hayıtın güzelligi neşesi birtanem.
Darısı bizim başımıza....

Bende de iki tane (biri 7 yaşında,diğeri 4 yaşında) hanım yeğenim var.7 yaşındaki tam bir Dayıcı....Dayı yukarı, Dayı aşağı....! Diğeri daha dayısınına yeni yeni alışıyor.

Yeğenlerimle geçirdiğim (oyun oynama + Çizgi Flim Seyretme+ Gezme) zamanlarda tüm sıkıntılarımı bir an olsun unutuyorum.Onlarla onların dünyasında olmaktan fevkalede mutlu olan bir insanım.Allah inşallah bize de çocuk nasip ederde bizde Baba olmayı tadarız.....!Ama şimdilik Dayıyım....Ve Dayı olmaktan son derece mutlu ve gururluyum...

TRWE_2012
TRWE_2012-GET LINUXMASTER#>_
Follow me, you won't regret it ....!
Alaydan Yetişme PC Kullanıcısı

Birşeyin doğruluğuna inanıyorsanız, sonuna kadar savunun......! Eğer savunduğunuza inanmıyorsanız, işte o zaman siz SAHTEKAR'sınız demektir.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Mesaj gönderen velociraptor »

Maşallah , Allah sağlık sıhhat versin
Knowledge determines destiny, And ye shall know the Truth and the Truth shall make you free