Yandex Masaüstü Kullanan Var mı?

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Yandex Masaüstü Kullanan Var mı?

Mesaj gönderen shampuan »

Az evvel yandex hesabımı ziyaret ettim. Uzun süre erişmediğim için telefon yardımıyla giriş yapabildim. Test etmek için uygulamasını indirip kurayım dedim. İnen dosya boyutu küçük. Ancak çalıştırdığımda 100MB üzerinde veri indiriyor ve kuruyor(Sadece program klasörü 260MB görünüyor internetimi sömürdü Allahsız kitapsız :-D ).

İndirme tamamlanınca benim ekran mavi oldu. Yani windows açılırken gelen tema rengi çıktı. Hiçbirşey yazmıyor dümdüz mavi ekran... Bir 5-10 saniye böyle kaldı ve masaüstü yüklendi (explorer.exe yeniden başladı). Ne yaptı ne etti bilmiyorum. Sistem başlangıcına yerleşmiş. Şu anda görev yöneticisinde arka planda çalışıyor görünüyor. Bir resim tıklattım az evvel. Varsayılan resim görüntüleyicisini seçmemi istedi, alternatif ne var ne devreye girmiş diye baktım, "resimlerinizi yandexe yükleyin" gibisinden bir seçenek çıkmış. Eski programımı seçtim tabii ki.

Programın sakıncalarını ya da faydalarını bilmiyorum. Şu an test etmeyi sürdüreceğim. Tecrübelerimi ve sorunlarımı aktarırırm. Sizde birşeyler karalarsanız dikkate alırım. Yooo olmaz kaldır onu, derseniz kaldırırım.

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4951 kez

Re: Yandex Masaüstü Kullanan Var mı?

Mesaj gönderen velociraptor »

Ben yandex disk uygulamasını hiç kullanmadım genellikle web saysı üzerinden yükleme yapıyorum
Kullanıcı avatarı
April
Byte3
Byte3
Teşekkür etti: 264 kez

Re: Yandex Masaüstü Kullanan Var mı?

Mesaj gönderen April »

yıllardır kullanıyorum hiç sıkıntı vermedi çok memnunum.