Kısa süreli internet kullanımı için ne önerirsiniz

Internet konusunda bilgi ve ipuçları paylaşım alanıdır.
loveme
Gigabyte4
Gigabyte4
İletişim:

Kısa süreli internet kullanımı için ne önerirsiniz

Mesaj gönderen loveme »

Tatildesiniz önemli bir görüşmeniz var internetle.
Türkcell win mi yoksa telekom mu?
Laptop kullanımı için öneriniz nedir?
teşekkürler

Kullanıcı avatarı
lord_leo
Megabyte2
Megabyte2
İletişim:

Re: Kısa süreli internet kullanımı için ne önerirsiniz

Mesaj gönderen lord_leo »

@lovome

Sana dostça bir tavsiye;
Bir soru sorarken, cevabın kalitesi sorduğun sorunun niteliğine göre artar.
Mesela bu soruda bütçe ve kullanım alanı, kaç Gb yeterli olduğu, tarifelerin farkı gibi ayrıntıları belirtmediğin için
Normalde benim cevabım olmaz ama olsaydı bu tarz "kızlarsoruyor" tarzındaki sorulara cevabım git kablonet bağlat en iyisi o gibi içi boş ve işine yaramayan bir şekilde olurdu.
Yani bu bir örnek tabiki diğer tüm sorular içinde ders çıkarıp kendine değer katabilirsin. Yada kalınlığı bozmadan devam edip fayda sağlayacak bir cevabı almak için defalarca chat misali sorulara ve karşılıklı pes edene kadar süren laf kalabalığı dışında zaman kaybına uğrayabilirsin.
Soruyu tam sormazsan, Cevabı yarım alırsın...

loveme
Gigabyte4
Gigabyte4
İletişim:

Re: Kısa süreli internet kullanımı için ne önerirsiniz

Mesaj gönderen loveme »

Ben burdaki arkadaşlarla diyaloğum çok iyi cevap vermemek size kalmış ancak aldığım cevaplarım %80 i beni çözüme kavuşturdu...Benim burdaki yılına bakın anlarsınız...laf kalabalığı değil soru çok basit.ilk okula giden biri abi ya çok zor sordun der.Yaş ilerledikçe genç beyinler daha araştırmacı oluyor çünkü sürekli gelişiyor teknoloji...
Bir yakınım yurt dışından gelecek iki haftalığına tatildeyken işi gereği internet kullanacak malum türkiyede para verip hizmet alamadığımız çok oluyor.iptal edilmiyor açma kapama bir sürü ıvır zıvır kazıklanıyorsunuz.
İstediğim türkcell wın mı türk telekom mu hangisi iyi
Türkcell 380 küsür bayt internet sağlıyor türk telekom daha düşük.
Türkcell daha önce kullandım fakat bir sürü gereksiz faturalar geldi. Zar zor kapattım.Benim istediğim 2 haftalık işimi çözebilecek internet.yani geçici süreliğine kullanma...örneğin telefon kartı aldınız 10 günlük konuşma şehiriçi imkan tanıdı...telefona 10 cgb internet aldınız 1 ay sonra bitti...
Bir çözüm arıyorum...kaç saat kaç cgb internet gider bilemem...
teşekkürler