BD-ROM ile Ultra iso programını açma

Windows 8 hakkinda bilgi , ipucu ve tecrübe paylasim alanidir
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4
Teşekkür etti: 4592 kez

Re: BD-ROM ile Ultra iso programını açma

Mesaj gönderen velociraptor »

WinCDEmu bu konuda nasıl yardımcı olabilir bilemiyorum , denemek gerek
https://www.sordum.net/6447/wincdemu-cd ... ount-edin/
Kullanıcı avatarı
mehoaga
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen mehoaga »

Sayın Yöneticim velociraptor bey;
Bu dediğinizi inceleyeyim oldu veya olmadı size burdan veya sordum.net'ten yazarım. Herşey için teşekkürler ediyorum.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

İnşallah bir şekilde çözülür
Kullanıcı avatarı
mehoaga
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen mehoaga »

Eyvaallah Sayın yöneticim;
Ama Sizlere bir şey diycem ben aradım bulamadım fakat sizlerde bana faydalı olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Buna teşekkürler az kalır. Allah sizlerden razı olsun. İşinizde daim etsin. Rabbim sizleri sevdiklerinize bağışlasın. Demekki insanlık ölmemiş. Siz ve sizler gibi değerli insanlar hala var. Bende bu umutla yaşıyorum. Araştırmaya devam :)
Kullanıcı avatarı
shampuan
Petabyte4
Petabyte4
Teşekkür etti: 208 kez

Mesaj gönderen shampuan »

mehoaga yazdı: 28 Eyl 2020, 10:18 Eyvaallah Sayın yöneticim;
Ama Sizlere bir şey diycem ben aradım bulamadım fakat sizlerde bana faydalı olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Buna teşekkürler az kalır. Allah sizlerden razı olsun. İşinizde daim etsin. Rabbim sizleri sevdiklerinize bağışlasın. Demekki insanlık ölmemiş. Siz ve sizler gibi değerli insanlar hala var. Bende bu umutla yaşıyorum. Araştırmaya devam :)
Abi güzel sözlerin için ben de kendi adıma teşekkür ederim.
Lakin arada teferruat olarak kalmış önemli birşey söylemek istiyorum. Eğer bir yere gideceğin yol kapalıysa açamıyorsan başka bir yol yarat. Eski bilgisayarından kalan alışkanlığını sürdürmek zorunda değilsin. Alternatif bir program ile farklı bir yol keşfet o şekilde yürü gitsin. Yani araştırmaya devam derken illa kendi kafandakini yapmaya zorlama bakarsın daha iyi bir yöntem keşfedersin. :arrow:
Kullanıcı avatarı
mehoaga
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen mehoaga »

Sayın shampuan kardeşim yanıtın için teşekkürler.
Şimdi benim bu konuya fazla muptela olmam önceden dediğim gibi ben Ultra iso ile (buna fena alıştım) iso yazmıyacağım. Ultra iso programı ile bilgisayarda bulunan dosyalarımı CD veya DVD ye aktarmak istiyorum. Aslında bunu BD-ROMa tıklayınca Ultra İso açılıyor diyorum ya Valla öyle bir hoşuma gittiki bu programdan kopmam mümkün değil gibi gözüküyor. Yukarıdaki mesajlarıma bakarsan şayet zamanında bayağı bir incelemiştim. Dosyaları UDF olarak yazdırmaya kalkınca misal 2 dosya var hemen CD yi yakıyor yani ilave olmuyor. Ama CDFS yaparsan ayarlarından istediğin dosyayı at veya sil sonra tabi CD boyuna göre CD yi yakmıyor. Tekrar üzerine ilave oluyor. Neyse kafanı şişirdim kusuruma bakma. Araştırmaya devam :-) Kal sağlıcakla. :arrow:
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Yottabyte4
Yottabyte4

Cümlemizden inşallah , Sorun birşekilde çözülür diye tahmin ediyorum , sadece zamanını bekliyor
Kullanıcı avatarı
mehoaga
Byte2
Byte2

Mesaj gönderen mehoaga »

velociraptor yazdı: 28 Eyl 2020, 13:41 Cümlemizden inşallah , Sorun birşekilde çözülür diye tahmin ediyorum , sadece zamanını bekliyor
Eyvaallah Ustadım. İnş çözeceğiz. :arrow: