Elektronik laboratuvarı

Elektrik ve elektronik konularında bilgi paylaşım alanıdır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
accept
Gigabyte2
Gigabyte2
Mesajlar: 2250
Kayıt: 26 May 2013, 16:17
cinsiyet: Erkek
İletişim:

Elektronik laboratuvarı

Mesaj gönderen accept »

Mühendislik öğrencileri öğrendikleri şeylerin pratik yapmadan yapamazlar. Bu onların programında aynı zamanda aynı daha fazla uygulama için gereklidir. Yaptıkları işi kavramaları gerekir. Online eğitim videoları olsa da yaygın olarak öğrenmeleri için bu videolar da kısıtlamaları vardır. Öğrenciler düzenli geleneksel yöntemlerle elle laboratuarları tecrübesi gerekir. Artık bu laboratuarı sizi ellerinize kadar getiriyoruz.

Resim

http://www.docircuits.com/circuit-editor teknolojileri öğrencileri vb docircuits e-değerlendirme dahil olmak üzere ilgili bir hands-on onların deneyler de deneyim ve her şeyi laboratuarı elde yardımcı olur bir web-tabanlı, çapraz platform sanal öğrenme sistemi hangi modelleri devreleri yanı sıra genellikle öğrencilerin sanal ortamda deneyler yürütmek için izin laboratuvarlarında kullanılan enstrümanlar sağlar.

http://www.docircuits.com/#home bir bilgisayar tarayıcısı , bir tablet ya da bir mobil cihaz ya da çoğu platformlarda çalışır. Docircuits kuşkusuz hem öğrenciler ve öğretmenler için bir nimet gibi bir hizmet.


Kısaca bu web hizmeti elektrik devrelerinin çalışmasını için online editör işlemi yapmaktadır. Doğrudan tarayıcınızda sizin devrelerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan tüm elektronik bileşenler sağlayacaktır. Dirençler, indüktörler, potansiyometre, anahtarlar, vb .. & Kolay bir sürükle aracılığıyla bileşenleri eklemek ve bu nedenle devre test edebilirsiniz. Gelecek değişiklikler için çalışmanızı kayıt bile yapabilirsiniz. Gerçeğin tıpkısı gibi.
Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.
Cevapla